12 משחקים ואפליקציות ללימוד שפה חדשה

כל הכבוד על קבלת ההחלטה הנבונה ללמוד שפה אחרת! החלטה זו תעזור לך לאורך כל חייך. כשאתה מתחיל את המסע המרגש הזה, אתה עלול להתפתות פשוט לקחת שיעורים מקוונים, לשחק במשחקי שפה או להשתמש באפליקציות ללימוד שפות.

המשחקים והאפליקציות הבאים הם כלי למידה המועילים לתרגול ולחיזוק מה שאתה לומד בבתי ספר לשפות

1. שבץ

Scrabble הוא משחק לוח קלאסי שמשחקים בדרך כלל באמצעות אנגלית. במשחק זה, השחקנים חייבים ליצור מילים מתוך אותיות שנבחרו באקראי ולאחר מכן למקם את המילים על לוח המשחק באופן אסטרטגי כדי לצבור נקודות. משחק זה מאפשר לשחקנים לתרגל את אוצר המילים והאיות שלהם באנגלית. בנוסף, משחק זה עשוי להיות מומר לשימוש בעת למידה ודיבור של שפות זרות אחרות.

תוצאות למידה

2. KLOO

KLOO הוא משחק קלפים עטור פרסים המעוצב ככלי ללימוד שפה. במשחק קלפים תחרותי זה, שחקנים עובדים כדי ליצור משפטים בשפות זרות. במשחק זה, השחקנים בונים את אוצר המילים שלהם, כמו גם לומדים הגייה נכונה. נכון לעכשיו, משחקי קלפים של KLOO מגיעים באנגלית, צרפתית, ספרדית ואיטלקית. משחק הקלפים תחרותי מה שהופך אותו לכיף לשחק עם אחרים. בנוסף, אתר המשחקים KLOO מציע חבילות הרחבה ועוד.

3. Charades

Charades הוא משחק משחק ודיבור מרובה שחקנים שניתן לשחק במספר דרכים. במשחק הזה, עליך להשמיע מילה או ביטוי מבלי לדבר והשחקנים האחרים חייבים לנחש מה זה. בעוד שמשחק זה מובטח יגרום לך לצחוק, זו גם דרך מהנה לתרגל שפה זרה. עליך להכיר את אוצר המילים כדי להמחיש את המילים או הביטויים או לנחש. ואפילו יותר טוב, אתה יכול לשחק את המשחק הזה עם מעט עט ונייר.

4. לינג'יו

Lingio היא אפליקציה לנייד שעוזרת למשתמשים ללמוד שפה זרה בצורה מהירה וחדשנית. אפליקציה זו משלבת מספר כלי למידה שונים כגון משחקים, כרטיסי פלאש, חידונים ושיעורים. האפליקציה משתמשת גם בצ'אטבוטים, כך שתוכלו להתאמן בצ'אט בשפה הזרה שאתם לומדים. תכונה מיוחדת נוספת של אפליקציה זו היא שמשתמשים יכולים לבחור נושאים שאליהם ייבדקו. נכון לעכשיו, Lingio מציעה אנגלית, ספרדית, שוודית, איטלקית, פורטוגזית, פרסית, צרפתית, גרמנית וערבית.

5. דולינגו

Duolingo היא אפליקציית לימוד שפות חינוכית בעלת דירוג גבוה המכסה למעלה מ-20 שפות שונות והיא בחינם. אפליקציה זו משתמשת ב-gamification כדי להפוך את לימוד שפה חדשה למרגשת וממכרת. באפליקציה, התלמידים יכולים לקחת שיעורים שעוזרים בדיבור, האזנה ותרגום. האפליקציה כוללת גם אפשרויות משחק תחרותיות המאפשרות למשתמשים לשחק נגד חברים. במצב המשחקים, אתה עובד כדי לצבור נקודות ולעלות רמות.

6. Memrise

Memrise היא אפליקציה חינמית עטורת פרסים שעוזרת לתלמידים ללמוד שפה זרה. באפליקציה זו, למשתמשים יש מגוון אפשרויות שפה, כגון ספרדית, צרפתית, יפנית, סינית, איטלקית וקוריאנית [1]. משתמשים יכולים לעבוד על שיעורים שעוזרים להם לקרוא, לכתוב ולדבר בשפה זרה. יש גם כמה משחקי אוצר מילים וזיכרון. אבל, אחת התכונות הבולטות של האפליקציה הזו היא אוסף של 30,000 סרטוני דובר שפת אם. סרטונים אלו עוזרים ללומדי שפה לשמוע כיצד מבטאים מילים ומשתמשים בהן בדיבור יומיומי. בנוסף, האפליקציה משתמשת גם בצ'אטבוטים המאפשרים למשתמשים לתרגל תקשורת.

7. בבל

Babbel היא אפליקציה המתמקדת בסיוע לאלו הלומדים שפה זרה ללמוד כיצד לדבר בשיח. נכון לעכשיו, האפליקציה כוללת אנגלית, ספרדית, צרפתית, איטלקית, גרמנית, טורקית, שוודית, אינדונזית ועוד. כל השיעורים משתמשים בדוברי שפת אם ומתמקדים במצבים אמיתיים. בנוסף לשיעורים קצרים, האפליקציה הזו היא גם אינטראקטיבית ומשתמשת בטכנולוגיית זיהוי דיבור כדי לעזור לך ללמוד כיצד לבטא מילים בצורה נכונה. תכונה נחמדה של Babbel היא שהאפליקציה נועדה לתת לך תוכן על סמך תחומי העניין שלך.

8. טנדם

דרך ייחודית להשלים את למידת השפה שלך היא להצטרף לקהילת חילופי שפות טנדם. Tandem היא אפליקציה המעניקה לתלמידים חווית דיבור על ידי התאמתם לשותפים בשפה. זה מאפשר למשתמשים ללמוד איך לדבר בשיחה ואפילו להשתמש בסלנג. בעזרת כלי זה, אתה יכול לבחור לתרגל דיבור באמצעות טקסט, אודיו או וידאו. נכון לעכשיו, Tandem מכסה למעלה מ-150 שפות ויש לה למעלה ממיליון משתמשים.

9. חודשי

Mondly היא אפליקציה פופולרית המאפשרת למשתמשים לבחור מבין 33 שפות שונות. אפליקציה זו משלבת שיעורים יומיים, משחקים וכלי שיחה מתורגלים כדי לעזור לך ללמוד שפה זרה. השיעורים מתמקדים באוצר מילים, דקדוק והגייה. בנוסף, אפליקציה זו כוללת מילון, מצמיד פעלים וטכנולוגיית זיהוי דיבור.

10. אימון מילים

דרך מהנה לתרגל שפה זרה היא לשקוע במוזיקה של התרבות. כאן נכנס לתמונה אימון מילים. אפליקציה ייחודית זו תוכננה ככלי ללימוד שפות המכסה למעלה מעשר שפות כגון אנגלית, ספרדית, פורטוגזית וצרפתית. משתמשים צופים בסרטוני מוזיקה פופולריים תוך כדי קריאת המילים. ברגע שהם מרגישים שהם למדו את אוצר המילים של מילות השיר, משתמשים יכולים לשחק בגרסת קריוקי או למלא את החסר.

לְמִידָה

11. FluentU

Fluent U היא תוכנית ללימוד שפות מבוססת וידאו שתוכל לגשת אליה במחשב או במכשיר הנייד שלך. בתוכנית זו, משתמשים צופים בתוכן וידאו משעשע (כגון טריילרים לסרטים וסרטוני מוזיקה) עם כתוביות ותרגומים. משתמשים יכולים גם לבחור מילים בכתוביות עבור הגדרות ומשפטים לדוגמה. בנוסף להנאה מהסרטונים, התוכנית גם בודקת משתמשים תוך כדי שימוש בסרטונים. ללומדים חזותיים, זוהי אפשרות מצוינת.

12. דיאלקטים דיגיטליים

דיאלקטים דיגיטליים בפלטפורמה מקוונת ללימוד שפות מחשב. כיום הוא מכסה למעלה משמונים שפות. אתר זה נהדר למתחילים מכיוון שהוא מתמקד בלימוד היסודות עם משחקים.

קרא גם:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן